rss

Δευτέρα 19 Νοεμβρίου 2012

ΠΑΟΔ - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1

Ρεπορτάζ: Κων/νος Στογιαννάρης
Ανέκαμψε βαθμολογικά ο ΠΑΟΔ αφού νικήσει τον ΠΑΟ Κουφαλίων με 2-1 και πλησίασε την πρώτη τετράδα στον βαθμολογικό πινάκα. Οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι στον πρώτο ημίχρονο και με τον Χρήστου στο πρώτο τέταρτο άνοιξαν το σκορ, ενώ έχασαν ευκαιρίες και για το δεύτερο γκολ. Όμως, στην αρχή του δεύτερου ημιχρόνου ο Μούτσης ισοφάρισε για τον ΠΑΟΔ ενώ ο Λουλολάρι έκανε το δυο ένα και έδωσε την νίκη στην ομάδα του.

Σκόρερ: Χρήστου15΄, Μουμτζής 53΄, Λουλολάρι78΄
Αποβλήθηκαν: Στο 70΄ ο Μουντζής(ΠΑΟΔ), στο 81΄ ο Κολόκας(ΠΑΟΔ) και στο 87΄ ο Κουμντανίδης(ΠΑΟ Κουφαλίων).
Διαιτητές: Μηλίαδης, (Νατσλιοπουλος-Αϊναλής

ΠΑΟΔ: Κίσα Ομέρ, Κούτουλας, Σκάρας, Αλεξίου(30΄ Ρέβας), Γκογκάκος, Κολόκας, Ζήφκας, Βελκόπουλος(55΄ Λουλολάρι), Μουμτζής, Κοτσακινός, Βρέτο(88΄Κύρτσος).

ΠΑΟ Κουφαλίων: Γιαρικάνης, Κουμαντανίδης, Παπαμαρινούδης, Χ’’Χαριστός, Χ΄΄Ασλανίδης(76΄Παπαεμμανουήλ), Φυντανίδης, Αμπιντίν(70΄Μηντσιούδης), Γιανουπλάκης, Μάρκου, Χρήστου, Μυλωνόπουλος(50΄Κεσελίδης)